+38 (098) 109-42-77,
+38 (044) 321-00-76

Пн-Пт з 9:00 по 19:00

info@mostvideo.tv

RU UA 
Спортивний маркетинг

«Спорт - це єдине видовище, в якому, незважаючи на кількість повторів, кінець залишається невідомим». Ніл Саймон

Спортивна індустрія сьогодні розвивається зі стрімкою швидкістю. Спорт стає одним з найбільш прибуткових напрямків бізнесу. Завдяки спортивному маркетингу на будь-якому спорті можна заробити. Що ж таке спортивний маркетинг?

За словами гуру спортивного маркетингу американського вченого Метью Шенка: «Спортивний маркетинг - це специфічний додаток маркетингових принципів і процесів до спортивних продуктів, а також просування будь-яких інших товарів завдяки співпраці зі спортом».

Які завдання вирішує спортивний маркетинг?

  1. Підсадити глядачів, вболівальників «на гачок» емоційного співпереживання, зробити на них незабутнє враження, показуючи видовищний спортивний захід, щоб спровокувати зацікавленість до розвитку подальших подій.
  2. Знайти і залучити компанію-спонсора, виховуючи в ньому відданість до певного спортивного клубу або спортсмену, а також показати вболівальнику приналежність спонсора до «своїх», створюючи асоціативний зв'язок між торговою маркою виробника і брендом професійного клубу.
  3. Придумувати і створювати новинні приводи, обов'язково з емоційним підтекстом, щоб провокувати вболівальника стати на бік клубу або бажання бути схожим на свого спортивного кумира.
  4. Отримувати з спортивного заходу прибуток для компанії спонсора, для спортивного клубу і контролювати враження глядачів.

Не потрібно забувати, що в спорті важливий образ, за ​​яким цікаво спостерігати, з яким можна співпереживати і з яким можна себе легко асоціювати. Тому замовити спортивний маркетинг найкраще у професійної, досвідченої, креативної команди.

Компанія MostMedia - більше 10 років в індустрії спорту. Наше вміння подати в правильному контенті відео спортивного заходу збирає велику аудиторію вболівальників і допомагає монетизувати спортивний бренд.

На думку експертів незалежної дослідницької компанії Nielsen Media Research, за 10-15 років залишиться тільки два типи контенту, які будуть споживатися масовою аудиторією в режимі реального часу: новинний і спортивний.

Реклама на спортивному каналі - це чудовий маркетинговий хід для будь-якої компанії, навіть зовсім не пов'язаної зі спортом. Таку рекламу побачить мільйонна аудиторія вболівальників. А атмосфера емоційного підйому та співпереживання під час спортивного заходу позитивно вплине на зростання лояльності аудиторії до рекламованого товару або бренду. При цьому емоційні атрибути спорту (динамізм, благородність і т. п.) переносяться і на торговельну марку.

Компанія MostMedia спеціалізується на показі спортивних заходів.

Наші переваги:

Замовити рекламу на спортивному каналі легко - просто зателефонуйте нам: все обговоримо і домовимося!