+38 (098) 109-42-77,
+38 (044) 321-00-76

Пн-Пт з 9:00 по 19:00

info@mostvideo.tv

RU UA 

Відео контент - швидко зростаючий і дієвий інструмент маркетингу, який допомагає збільшити конверсію сайту, а значить і продажу.

З кожним днем відеоконтент, який продає, стає все більш популярним, тому що відео має досить багато переваг в порівнянні з іншими видами контенту.

Переваги відео, яке продає:

  1. Викликає довіру клієнта.

    За допомогою якісного відео, що продає, можна уявити себе, свій товар, послугу, бренд. Розвіяти сумніви клієнта про продукт, компанії або показати йому процес створення / тестування продукту, тобто показати виворіт вашого бізнес-процесу, а значить стати ближчими один до одного.
  2. Збільшує залученість.

    Яскраве креативне відео приваблює аудиторію сильніше, ніж текст або аудіо, так як задіє відразу два канали сприйняття. Зараз це вже загальносвітовий тренд, коли люди вважають за краще знайомляться з продуктом або послугою через відео.
  3. Допомагає прийняти рішення про покупку.

    У відеоролику зовсім не складно барвисто і емоційно пройтися по всім запереченням клієнта і довести корисність і потрібність вашого продукту або послуги.

Відео, що продає, має й свої негативні сторони. Перш за все це - технічна складність процесу і досить високі витрати на виробництво. Складання сценарію, зйомка та монтаж відео, звук і світло - для всього цього вам потрібно творчий, навчений персонал і софт для виробництва ролика, не кажучи вже про витрати часу. Без спеціального обладнання теж не обійтися! Адже якісний продаючий відеоролик не зняти на смартфон.

Що ж робити? Де замовити продає відео контент? Звернутися до професіоналів!

Компанія MostVideo - ми створюємо продаючий відео контент, який не тільки приверне увагу потенційних клієнтів до вас, вашого продукту або бренду, але і продасть ідею, донесе її до кінцевого споживача. І зовсім не важливо чи йде мова про брендові спортивні годинники або передвиборчої агітації, наш продаючий відеоролик змусить клієнта почути і спалахнути ідеєю і, в кінцевому рахунку, купити ваш товар або послугу.