+38 (098) 109-42-77,
+38 (044) 321-00-76

Пн-Пт з 9:00 по 19:00

info@mostvideo.tv

RU UA 
Звітні та рекламні ролики

У житті будь-якої компанії проведення різних подій стало невід'ємною частиною діяльності, а кожен захід - детально розписана рекламна акція. Звітні ролики з заходів стали не простим корпоративним відео, а важливим маркетинговим інструментом.

Яскравий, динамічно змонтований і нетривалий звітний відеоролик здатний одночасно передати як загальну атмосферу події, так і підкреслити важливі моменти в заході.

Для чого потрібні звітні ролики?

  1. Сформувати позитивний імідж компанії, заявити про експертність та професійність співробітників.
  2. Підвищити лояльність аудиторії та власних підлеглих, демонструючи, наприклад, такі значущі в житті компанії події, як надання корпоративних нагород, перемоги в професійних тематичних конкурсах.
  3. Для маркетингових цілей: наповнити SMM-контент, створюючи цим додаткову рекламу компанії або товарів.

Для яких подій варто замовити звітний ролик?

Де використовувати відеоролик звіт?

Рекламний ролик компанії - це можливість продемонструвати все найкраще, що є у компанії, подати себе в найвигіднішому світлі. Розставити правильні акценти, внести ясність, розвіяти сумніви і дати партнерам, інвесторам і співробітникам відчуття причетності до успіху - всі ці питання вирішує грамотно знятий рекламний ролик компанії.

Замовити звітний або рекламний відеоролик ви можете в студії компанії MostVideo. Зйомка event-роликів - це одне з головних напрямків діяльності нашої фірми. Гарантуючи індивідуальний підхід, професіоналізм і оперативність, ми не тільки знімемо ваш захід, ловлячи найважливіші моменти події, а й створимо продукт, який вирішить поставлені перед ним завдання.

Наші переваги: