+38 (098) 109-42-77,
+38 (044) 321-00-76

Пн-Пт з 9:00 по 19:00

info@mostvideo.tv

RU UA 
Організація онлайн трансляцій

Проводите спортивні змагання, тренінги, конференції, виставки або концерти? Втомилися від недосвідчених виконавців? Збилися з ніг у пошуку професіоналів для організації онлайн трансляції вашого заходу?

Не панікуйте, а просто замовте онлайн трансляцію в компанії MostVideo.TV! Досвід роботи з 2008 року дозволяє нам розуміти замовника з напівслова або просто застосовувати шаблон успішного заходу, що дозволяє отримати чудовий результат за адекватну ціну.

Давно доведено, що в сучасному світі прямі трансляції є дієвим засобом просування бренду в онлайн просторі. Не пропустіть можливість скористатися таким цінним інструментом для розвитку вашого бізнесу. Розширте свою глядацьку аудиторію - покажіть свій захід на сайті, в соціальних мережах або на YouTube каналі в реальному часі!

Звертаємо Вашу увагу, що ПРАВИЛЬНА онлайн-трансляція на YouTube привертає на Ваш канал в десятки разів більше людей, ніж будь-який ролик. А пряма трансляція на канал із вже готовою аудиторією збільшує охоплення «одразу і в рази». Для цього у проекту Мостмедіа є не тільки власний канал, але і можливість роботи фактично з будь-якими ТВ каналами, YouTube каналами, блогерами і т.д.

5 причин замовити онлайн трансляцію заходу.

 1. Збільшення аудиторії

  Ви зможете транслювати захід онлайн для аудиторії будь-якого розміру і спілкуватися з вашою аудиторією в режимі реального часу.
 2. Додаткова монетизація контенту

  Організувати закриті трансляції з підтримкою функцій оплати за перегляд? Це не так важко, як ви думали. Контент трансляції можна захистити індивідуальної посиланням, паролем або секретним персональним шифром за технологією DRM.
 3. Підвищення лояльності партнерів і спонсорів

  Можливість титрування і розміщення вашого логотипу на трансляції - це сучасний спосіб популяризації та просування бренду компанії.
 4. Адаптивність

  Онлайн трансляцію можна дивитися на будь-якому пристрої, в тому числі мобільному. Трансляція може проходити в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету
 5. Якість відео контенту

  Здивуйте ваших глядачів якістю відео і звуку, щоб вони поділилися враженнями про те, як було круто в режимі прямого ефіру на вашому заході!

Довірте зйомку онлайн трансляції вашого події команді MostVideo, і ваш захід в прямому ефірі побачать мільйони.

Переваги відеотрансляції від MostVideo:

У вашому розпорядженні професійна команда операторів, відеорежисерів, звукорежисерів, фахівців в області організації прямих трансляцій будь-якої складності, програмісти, дизайнери.

Яким подіям необхідна онлайн-трансляція?

 1. Онлайн-трансляція спортивних заходів

  Організуємо багатокамерну онлайн-трансляцію вашого спортивного заходу, виведемо в трансляцію рахунок, час гри, розробимо слоу-мо повтори під час трансляції, уявімо команди, покажемо логотипи, розробимо титри і автоматизацію надходження інформації, організуємо інтерв'ю в прямому ефірі, а також на вимогу студію з коментатором на локації, включимо в трансляцію рекламні матеріали ваших спонсорів.
 2. Онлайн-трансляція наукових конференцій, семінарів або вебінарів

  Проведемо багатокамерну онлайн-трансляцію і на вимогу фото і відеозйомку конференції, семінару або вебінару, створимо сайт або веб кабінет майбутнього заходу, розробимо титри, організуємо інтерв'ю в прямому ефірі, зробимо нарізку відео по доповідачам, створимо звітні та рекламні ролики.
 3. Відеотрансляція шоу, фестивалів, концертів

  Забезпечимо максимальне охоплення цільової аудиторії заходу за допомогою онлайн-трансляції в соціальні мережі, організуємо інтерв'ю з учасниками в прямому ефірі, створимо звітні та рекламні ролики.

Вартість онлайн трансляції залежить від складності її організації. Але ми максимально оптимізуємо кількість необхідного обладнання та склад фахівців під ваші потреби, тому вам не доведеться платити зайвих грошей.