+38 (098) 109-42-77,
+38 (044) 321-00-76

Пн-Пт з 9:00 по 19:00

info@mostvideo.tv

RU UA 

Давним-давно, ще в Середньовіччі, щоб виділити свій товар, цехові ремісники стали позначати свої вироби особливим особистим знаком (зараз би ми сказали - логотипом). Так зародився брендинг.

Що таке брендинг?

Брендинг - процес створення і розвитку бренду. Він включає всі етапи: від створення продукту - до просування та реклами.

У сучасному світі без створення унікального бренд-дизайну неможливий успішний бізнес.

Основні етапи брендингу:

 1. Аналіз ринкової ситуації, конкурентів і цільової аудиторії. Поточного стану бренду, якщо він вже створений.

  Складання брифу - щось на зразок технічного завдання для команди маркетологів, дизайнерів, копірайтерів, бренд-менеджерів та інших фахівців.
 2. Планування.

  Формулювання сутності бренду і УТП - унікальної торговельної пропозиції; позиціонування; розробка стратегії управління брендом.
 3. Побудова бренду.

  Створення унікальних графічних і вербальних символів - назви, слогану, логотипу, фірмового стилю і так далі; розробка бренд-іміджу; створення комплекту документів бренду.
 4. Просування бренду.

  Використання інтегрованих маркетингових комунікацій для створення міцних відносин між споживачами і брендом.
 5. Моніторинг бренду.

Які завдання вирішує успішний брендинг?

Бренд-дизайн - один з найважливіших етапів розробки бренду.

Від чого залежить ціна на брендинг?

 1. Масштабності комерційної мети, яку ставить перед собою компанія перед початком розробки бренду. Чим більше вона грандіозна та амбіційна, тим вище вартість брендингу.
 2. Кількості елементів брендбуку. Якщо Вам потрібна лише візуалізація фірмового стилю і логотип у векторі, то вартість брендингу буде істотно нижчою.
 3. Потреби в дослідженні, яке буде проведене сторонніми компаніями - вартість брендингу буде вищою.
 4. Рівню конкуренції в сфері, для якої розробляється бренд. Чим сильніша конкуренція, тим важче придумати і втілити унікальне позиціонування, і відповідно, вартість стає вищою.

Створення дизайну бренду: ключові елементи

 1. Створення логотипу.

  Розробка логотипу - перший і найважливіший етап створення дизайну бренду. Логотип - це найбільш впізнаваний споживачем атрибут бренду. Саме дизайн логотипу зумовлює характер бренду і весь майбутній фірмовий стиль.
 2. Розробка фірмового стилю.

  Комплексне сприйняття фірмового стилю і логотипу дозволяє сформувати повне візуальне враження про бренд. Фірмовий стиль являє собою набір графічних, колірних, композиційних і шрифтових постійних елементів, що забезпечують візуальну і сенсову єдність і впізнаваність стилю компанії.
 3. Дизайн упаковки та етикетки.

  Правильно підібраний стиль, колірна гамма і форма вибудовують унікальність бренду, формують його імідж.
 4. Створення брендбуку.

  Незамінність брендбуку незаперечна. Адже це той документ, в якому наведено стандарти візуального стилю компанії і розписані основні цінності і особливості в просуванні та розвитку бренду.
 5. Рекламна компанія.

  Реклама бренду повинна бути вивірена до дрібниць, і оформлена відповідно до загальної концепції бренду. Вона ґрунтується на чітких маркетингових дослідженнях, аналізі ринку і позиції компанії на ньому.

Студія MostMedia допоможе вам створити унікальний бренд вашої компанії, розробити його фірмовий стиль, логотип, брендбук та проведе комплексну рекламу вашого бізнесу.

Що ви отримуєте, замовивши брендинг в MostMedia:

Професійна команда MostMedia знає, як створити оригінальний стиль вашої компанії, виховати і зберегти у споживачів позитивне ставлення до бренду на довгі роки. Звертайтеся до нас, щоб замовити брендинг для свого бізнесу!